Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

«Граница терпения прорвана»: харьковские евромайдановцы призывают к объединению

0

«Граница терпения прорвана»: харьковские евромайдановцы призывают к объединению

Люди возмущены последними политическими событиями в Украине и требуют реальных реформ 

Представители волонтерских организаций, ветеранов АТО и координационного совета Евромайдана собрались на совет в «Укроп Холле», по итогу которого опубликовали текст резолюции. Харьковчане возмущены последними событиями в стране, отсутствием реформ, в частности, в правоохранительной системе, тотальной коррупцией, а также политическими манипуляциями, которые делают врагами вчерашних побратимов по Майдану или АТО. Политики, видимо, забыли лозунг «Україна понад усе!», считают участники совета.

«Кордон прорвано. Прорвано кордон терпіння людей. Людей, які не боялися взимку 14-го виходити відстоювати свої права. Людей, які змогли дати відсіч агресору. Людей, які, не зважаючи ні на що продовжують вірити в Українську Державність.

«Поймите, нас задолбало!» – саме це гасло об`єднувало чи не всіх, хто приймав участь у Революції Гідності. Й на превеликий жаль, воно так само залишається актуальним й сьогодні. Події, які відбулися 10 вересня на україно-польському кордоні є лише індикатором глибокої інституційної кризи. Ми, безумовно, вимагаємо надання належної правової оцінки як діям тих осіб, які здійснювали перетин кордону, так і тих, які зробили декілька сотень пасажирів потягу «Перемишль-Київ» фактичними заручниками міжусобних політичних війн.

Але розбиратися треба з причинами хвороби, а не лише з її симптомами. Адже саме ці причини створюють реальну загрозу існуванню Української Держави». Докорінні реформи правоохоронної системи закінчилися тим, що одні негідники на «лексусах» з мільйонними статками змінили інших негідників на «мерседесах» з не меншими статками. Але пересічні українці так само, які декілька років тому, не можуть розраховувати на захист з боку поліції чи прокуратури. Те саме можна сказати й про намагання реформувати судову систему. Не можна створити незалежну інституцію, одночасно намагаючись зберегти суттєві важелі впливу на неї. Але саме цим «шляхом в нікуди» ми вперто продовжуємо крокувати протягом всіх 26 років нашої Незалежності.

Інституційна неспроможність – це не лише народні депутати, які не переймаються законністю перетину державного кордону або раптові «замінування» КПП на тому самому кордоні. Інституційна неспроможність – це тотальна корупція й безкарність. Це мільярди кешу в електронних деклараціях наших чиновників, до яких нікому немає ніякого діла. Це систематична купівля голосів «за гречку», яка повторюється від виборів до виборів. Це депутатська недоторканність, обіцянками зняття якої «колись, але тільки не зараз» постійно годують український народ. Цей перелік можна продовжувати довго. Й саме це є основною загрозою Українській Державності.

Нам боляче дивитись на те, як люди, які стояли пліч-о-пліч на барикадах чи в окопах на Східному фронті сьогодні стають жертвами брудних маніпулятивних технологій. Як нас штучно розділяють на прихильників чи противників блокади, «мінських угод» чи правомірності надання/позбавлення громадянства певній особі. Розділяй й володарюй, яке в українських політичних реаліях перетворилося на «безкарно збагачуйся» – є неприпустимим принципом для управління державою тим паче в умовах реальної війни з підступним агресором.

Саме тому – ми закликаємо до ЄДНОСТІ!!! Й виступаємо категорично проти будь-яких закликів до застосування сили, з якого боку вони б не лунали! Ми пропонуємо авторитетним волонтерським, ветеранським та іншим громадським організаціям розпочати загальноукраїнський діалог щодо організації Національного Форуму Єдності для висунення вимог щодо невідкладного проведення конкретних реальних реформ.

Провідну роль у цьому Форумі мають відігравати моральні авторитети сьогодення: митці, волонтери, наші героїчні воїни та представники духовенства!
Ми будемо висувати чіткі и логічні вимоги. Ми будемо домагатися реального втілення тих принципів і цінностей, за відстоювання яких люди виходили на майдани по всій країні.
Наше гасло – «УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!». Понад партійні стяги, понад політичні амбіції, понад бізнесові інтереси. Й лише разом ми зможемо збудувати таку Державу, за яку нам всім не буде соромно!!!» - гласит текст резолюции.

Информация по темам: манипуляции, политика, реформы, объединение, совет, резолюция, евромайдан

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:47

В Харькове соратника Медведчука отправили под круглосуточный домашний арест

14:33

Областным чиновникам предложили побороться за звание «лучший госслужащий»

14:04

Из-за бешенства под Харьковом ввели карантин

13:45

В ГПУ прокомментировали обыски на «Новой почте» в Харькове

13:37

Пограничники задержали контрабандных сигарет почти на миллион гривен (ФОТО)

Архив

mkharkov.comments.ua

block2

mkharkov.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus